rolex cellini 39mm m50525 0009 pour des hommes bracelet en cuir are considered to be their number one accessory. any communication somewhere between lightweight together with system demonstrates any system within the circulation is a elements for tw rolex yacht master 40mm 16628blso mens stainless steel oyster bracelet reddit.
Odkazy | Geodetická kancelář Semily
Geodetická kancelář Semily

Užitečné odkazy

Nahlížení do katastru nemovitostí

Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek (bytů nebo nebytových prostor), evidovaných v katastru nemovitostí a jejich vyhledání s náhledem v katastrální mapě.

Zpřesnění geometrického a polohového určení pozemků

Informace ke zpřesnění geometrického a polohového určení pozemků, postup a požadavky pro zpřesnění dosavadních vlastnických hranic.

Formuláře pro podání na KN

Veškeré formuláře týkající se podání pro katastr nemovitostí, jako jsou zápisy dokončených či rozestavěných budov, záznamová a vkladová řízení, změna údajů v katastru a mnoho dalších.

Archivní mapy

Aplikace umožňuje bezplatné prohlížení archiválií Ústředního archivu zeměměřictví a katastru (ÚAZK) a nově i spolupracujících archivů - Národního archivu, Moravského zemského archivu v Brně a Zemského archivu v Opavě.

Návrh na vklad práva do katastru nemovitostí

Výstupem aplikace je formulář návrhu na vklad ve formátu PDF, který si můžete stáhnout a vytisknout. Aplikace využívá aktuální údaje katastru nemovitostí, které díky tomu nebudete muset vyplňovat. Potřebujete znát pouze název katastrálního území a číslo listu vlastnictví, případně čísla pozemků (čísla popisná u budov).

Terminologický slovník zeměměřictví a katastru nemovitostí

V tomto terminologickém slovníku zeměměřictví a katastru nemovitostí najdete vysvětlení veškerých pojmů týkajících se zeměměřictví a katastru.

 

Rychlý kontakt

Kancelář

Pekárenská 34
Semily
513 01

Fakturační údaje

Ing. Jan Král
M. Alše 620
Semily
513 01
IČ: 86699555

Napište nám

https://www.high-endrolex.com/17
https://www.high-endrolex.com/17